psycho-help.pl

Portal funkcjonuje od 15 września 2009 roku. Do końca września 2012 roku liczba osób korzystających z naszego portalu wzrosła do bliska 94 000 osób, a z naszych konsultacji i porad Online ponad 1000 osób. Dziękujemy wszystkim za zaufanie i zapraszamy nowych użytkowników do skorzystania z naszych darmowych usług psychologicznych zarówno edukacyjno-profilaktycznych, jak i konsultacyjnych.

Od początku 2010 portal był sfinansowany wyłącznie z środków własnych Fundacji. Dofinansowanie otrzymaliśmy częściowo od Miasta Bydgoszczy i Samorządu województwa Kujawsko-pomorskiego do listopada 2010, i jesteśmy w trakcie poszukiewania kolejnych źródeł finansowania. Aktualnie otrzymaliśmy dofinansowania ze środków samorządu wojewódzkiego kujawsko-pomorskiego do końca 2012r

Dokładamy starań nad stałym ulepszaniem i wzbogaceniem zarówno opcji portalu jak i przystępności prezentowanych materiałów. Nie brakuje u nas pomysłów ..tylko środków. Stąd szukamy sponsorów i zainteresowanych firm i instytucji do współpracy z nami.

Portal promocji zdrowia psychicznego Online ma charakter edukacyjno – profilaktyczny i wspomagajaco – doradczy (konsultacyjny) stworzony szczególnie dla tych, którzy mają opory lub trudności, by o swoich problemach porozmawiać ze specjalistą oko w oko i nie tylko. Z uslug poradni Online wkrócej będą mogli korzystać też rodzice i nauczyciele.

Zachęcamy zainteresowanych do współpracy z nami, a naszych użytkowników do stałego śledzenia zmian z uwagi na sukcesywne implementowanie nowych modułów, funkcji i usprawnień.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i czekamy na wasze uwagi i sugestie, co do wyglądu i treści.