Konkurencyjni i zdeterminowani

90 osób w wieku 50+ zostanie bezpłatnie przeszkolonych z obsługi programu Auto CAD i zdobędzie certyfikat ECDL CAD w ramach projektu „Konkurencyjni i zdeterminowani”. Zajęcia odbywać się będą w salach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przy ul. Kopernika 1. Jesienią 2012 r. zajęcia rozpocznie także jedna grupa w Toruniu, a w 2013 r. – we Włocławku.

Programy komputerowe do projektowania w ogromnym stopniu ułatwiają pracę techników, inżynierów, projektantów. Są dziś w powszechnym użyciu. Niestety wielu doświadczonych profesjonalistów z wieloletnim stażem albo nie poznało jeszcze możliwości projektowania w komputerze, albo nie potrafi wykorzystać wszystkich jego zalet.

Fundacja dla Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza osoby zainteresowanie bezpłatnym szkoleniem na kurs posługiwania się programami według standardów ECDL CAD i Auto CAD. Zajęcia będą prowadzone przez najlepszych profesjonalistów z Instytutu Informatyki i Mechaniki Stosowanej UKW.

Szkolenie będzie wzbogacone także elementami indywidualnego wsparcia psychologicznego. Jego celem będzie wzmocnienie wśród uczestników pewności siebie, sprecyzowania motywacji wewnętrznych oraz wzmocnienie umiejętności przywódczych i twórczej pracy w zespole.

Szkolenie jest przeznaczone dla:

  • osób od 50 roku życia
  • pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw
  • mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego

Projekt „Konkurencyjni i zdeterminowani” jest finansowany ze środków unijnych i budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zapraszamy na stronę projektu: www.50cad.ukw.edu.pl.